Okna PCV profil 6 Plus, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC - Oferta nr98521 - Oferteo.pl
 

Okna PCV profil 6 Plus, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC


Cena do uzgodnienia

Okna profil 6 Plus 6 komorowy system profil

skrzydło półzlicowane lub niezlicowane;
głębokość zabudowy 70 mm
uszczelki z EPDM w kolorze czarnym lub szarym;
szyba zespolona 24 mm o współczynniku przenikania ciepła K= 1,0 Wm2K, możliwość zastosowania pakietu dwukomorowego 36 mm o współczynniku K= 0,7 Wm2K;
listwa przyszybowa o zaokrąglonym kształcie do pakietu dwuszybowego szerokości 24 mm z czarną lub szarą uszczelką, do pakietu trzyszybowego szerokości 36 mm tylko z czarną uszczelką;
wypełnienie wrębu okuciowego;
zamknięte wzmocnienie w ramie.
OKNA na 6 plus to gwarancja standardu na najwyższym poziomie. Sześciokomorowy system profili o zabudowie 70mm, oferowany jest z klasycznym, prostym skrzydłem niezlicowanym oraz łagodnie zaokrąglonym skrzydłem półzlicowanym. Wysokiej jakości mieszanka PVC stosowana do produkcji profili tłoczonych w firmie SONAROL gwarantuje wieloletnią trwałość koloru, odporność na warunki atmosferyczne i łatwość w konserwacji.

CIEPŁE- sześciokomorowy profile ram i skrzydeł o szerokości 70 mm oraz możliwość zastosowania pakietów trzyszybowych lub dźwiękochłonnych szerokości 36 mm, z ciepłą ramką, zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną.
CICHE- sześciokomorowe system profili oraz zastosowanie pakietów trzyszybowych lub dźwiękochłonnych gwarantują spokój w domowym zaciszu.
TRWAŁE I BEZPIECZNIE -zamknięte wzmocnienie w ramie, możliwość zastosowania klamki Secustik oraz zaczepów antywyważeniowych gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie oraz zabezpieczają przed włamaniem.
ELEGANCKIE- symetryczne i łagodne zaokrąglone profile, stylowa listwa przyszybowa z czarną lub szarą uszczelką oraz możliwość zamówienia pakietu szybowego ciepłą ramką w różnych kolorach sprawiają, iż okna nabierają niepowtarzalnego wyglądu.
WYMARZONE– szeroki wybór kolorów oklein, możliwość lakierownia w dowolnym kolorze z palety RAL oraz dowolność kształtu sprawią, że okna „na 6 plus” zostaną dopasowane do każdego najbardziej wymyślnego projektu.
BEZOŁOWIOWE -ekologiczne profile „na 6 plus” wykonane na stabilizatorach cynkowo-wapniowych nie zawierają ołowiu.
OKUCIA

Okucia obwiedniowe G-U to najpełniejsza i najbardziej kompletna gama okuć dla Państwa produkcji! Nasi doradcy techniczno – handlowi chętnie do Państwa przyjadą i przedstawią możliwości naszych systemówEURO-JET to nazwa okuć rozwieralno-uchylnych wprowadzonych do sprzedaży przez G-U, a które mają stanowić uzupełnienie i wzbogacenie dotychczasowej oferty tej grupy produktów. Wszystkie systemy serii Jet dają pełny i kompletny zbiór materiałów pozwalających na okucie każdego okna.

Okucia obwiedniowe G-U z serii EURO-JET są nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie produktem, który cechują:

wysokie parametry wytrzymałościowe dotyczące wielkości i ciężaru skrzydła

duży zakres regulacji w trzech płaszczyznach

szerokie możliwości zastosowania – do okien z PVC, drewna, aluminium

skonstruowane w sposób zapewniający możliwość ręcznego i automatycznego montażu. Dzięki temu okucia te wykorzystywane są zarówno w małym zakładzie jak i w produkcji wielkoseryjnej

wysokoodporna powłoka antykorozyjna „ferGUard silber”

wiele odmian poszczególnych elementów do wyboru

większa efektywność przez zmniejszenie liczby elementów składowych

kompatybilność z elementami wszystkich systemów okuć G-U

estetyczny design strony zawiasowej, możliwa zabudowa ukryta

Polska, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC
Do uzgodnienia
2 tygodnie
1 szt
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2339