Ogrodzenia posesyjne kolekcja LUX, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC - Oferta nr98535 - Oferteo.pl
 

Ogrodzenia posesyjne kolekcja LUX, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC


Cena do uzgodnienia

Kompleksowy system ogrodzeń posesyjnych - kolekcja ogrodzeń LUX

Proces zabezpieczenia antykorozyjnego , wszystkich elementów w systemach ogrodzeń posesyjnych firmy WIŚNIOWSKI jest gwarancją długowiecznej ochrony przed korozją

TRWAŁOŚĆ NA LATA Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.
SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONA Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.
EFEKTYWNA OCHRONA Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.
SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodnyz europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

Polska, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC
WIŚNIOWSKI
Do uzgodnienia
2 - 4 tygodnie
1 szt
WIŚNIOWSKI
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4260