Drzwi wewnętrzne - szklane, Grodzisk Mazowiecki-Książenice - Oferta nr104906 - Oferteo.pl
 

Drzwi wewnętrzne - szklane, Grodzisk Mazowiecki-Książenice


Cena do uzgodnienia

Eleganckie i jasne przestrzenie stały się najważniejszym elementem w aranżacji wnętrz. Drzwi całoszklane z powodzeniem wpisują się w najnowsze trendy, umożliwiając efektywne wykorzystanie przestrzeni, dając użytkownikom pomieszczeń poczucie swobody i komfortu.

Wysoka jakość i perfekcja wykonania podnosi walory estetyczne, tworząc przyjazną atmosferę, a jednocześnie zwiększając standard pomieszczenia. Dodatkowo szklane powierzchnie świetnie współgrają z innymi materiałami zastosowanymi w wyposażeniu wnętrz.

Różne opcje wykonania oraz pełna gama wykończeń, dają niezliczone możliwości kształtowania formy drzwi całoszklanych. Każdy element jest tak dopasowany by podkreślić zalety szklanych powierzchni, czyniąc z nich atrakcyjny element wystroju pomieszczeń.

Wszystkie rodzaje ścianek działowych stałych i ruchomych co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni w biurach, salach konferencyjnych, a także pomieszczeniach prywatnych. Bogata oferta najwyższej klasy okuć pozwala nam na wykonanie drzwi przesuwnych, wahadłowych, przymykowych.

Polska, Grodzisk Mazowiecki-Książenice
Wiśniowski
50%+50%
28 dni
1 szt.
CE
Polska
Wiśniowski
 
 


Liczba wyświetleń strony: 14030