DRZWI TARASOWE PCV UCHYLNO-PRZESUWNE HST, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC - Oferta nr98534 - Oferteo.pl
 

DRZWI TARASOWE PCV UCHYLNO-PRZESUWNE HST, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC


Cena do uzgodnienia

DRZWI PODNOSZONO PRZESUWNE HST

Wielu z nas marzy, aby mieszkanie było wypełnione światłem, przyjazne i nowoczesne. Przeszklona elewacja z wyjściem na taras, poszerzy Twoją przestrzeń mieszkalną i zapewni wspaniałe widoki. Dodatkowo dzięki takiemu systemowi Twoje mieszkanie stanie się bardziej atrakcyjne i tym samym zyska na wartości.

To nowa generacja drzwi łącząca naturalny i nowoczesny styl. Dzięki wprowadzeniu 7 komorowej ramy i 5 komorowego skrzydła obniżyliśmy współczynnik przenikania ciepła.

System ten umożliwia budowę drzwi tarasowych o bardzo dużych przeszkleniach, dlatego drzwi HST cieszą się coraz większym popytem na rynku budowlanym.

System HST stosowany jest wszędzie tam, gdzie przykłada się szczególną wagę do przestronnego budownictwa, pozbawionego wszelkich barier. Duże powierzchnie szyb zapewniają stały dopływ światła do wnętrza pomieszczenia, a ponadto szyba zdaje się łączyć bezpośrednio z podłogą, ponieważ próg pozostaje niemal niewidoczny i wydaje się, że między światem wewnętrznym a zewnętrznym nie ma żadnej bariery.

Specjalne okucia oraz aluminiowe wzmocnienia zapewniają łatwość i komfort obsługi.

ZALETY DRZWI PRZESUWNYCH HST:

Profil Klasy A - Profil spełnia rygorystyczne normy dotyczące grubości ścianek i szerokości komór.Komory Profila - Profil ramy z wkładką termiczną o głębokości 170 mm i 7 komorach.

Profil skrzydła o głębokości 70 mm i 5 komorach

Okucia Atrium HS300 - Podnoszono – przesuwne, opcja 2 i 4 skrzydłowaKlamka - Elegancka i wygodna aluminiowa klamka przeznaczona do HST

Próg - Próg aluminiowy z wkładką termiczną, możliwość licowania progu z podłogą.

Współczynnik przenikania ciepła - Uw = 1,3 W/m2K – U=0,71 W/m2K w zależności od zastosowanej szyby i szerokości konstrukcjiSzyba - Możliwość zastosowania pakietu szybowego do 42 mm

Maks. waga skrzydła: 250 kg

Maks. wysokość drzwi: 2,7 m dla białych i 2,5 m dla pozostałych kolorów

Maks. szerokość drzwi: 6,5 m

Maks. powierzchnia skrzydła: 6,5 m2

Drzwi dostępne w seriach

DPQ-82, DPP-70

Polska, GRODZISK MAZOWIECKI -KSIĄŻENIC
Do uzgodnienia
2 -tygodnie
1 szt
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4337